You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
Instagram

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Follow us on Instagram

Cześć!

Nazywam się Natalia Przeniczka. Jestem studentką dietetyki w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Od najmłodszych lat jestem pasjonatką sportu. Zaczęłam od pływania ,następnie przez 6 lat trenowałam koszykówkę w klubie MKS MOS KATOWICE gdzie wraz z drużyną zdobyłam liczne trofea, grałam w tenisa ziemnego, posiadam patent żeglarski. Aktualnie regularnie biorę udział w biegach masowych, jeżdżę na nartach oraz czynnie ćwiczę na siłowni. Mogę śmiało powiedzieć że nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej. Dzięki trenowaniu poza sprawnością i zdrowiem nauczyłam się także dyscypliny, organizacji, zasady  fair play oraz szacunku do drugiego człowieka.

Każdego dnia dbam o rozwój swojej osoby czytając, rozmawiając z osobami z zawodu, śledząc najnowsze badania, opierając się na książkach. Dotyczy to nie tylko sportu ale również racjonalnego żywienia które wcielam do swojego życia zachowując balans, zdrowy rozsądek,  jak przystało na przyszłego dietetyka

Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Siłowni przez Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych Fit-Academy, biorę udział w szkoleniach aby urozmaicić, pomóc i zapewnić swoim klientom odpowiedni poziom programu treningu.

Bardzo lubię pracować z ludźmi, ponieważ z każdego treningu obie ze stron mogą wynieść coś wartościowego i nie mówię tu tylko o ćwiczeniach Trenuje osoby młode jak i starsze co daje mi możliwość wprowadzenia wielu technik treningu.

Jestem osobą uśmiechniętą, otwartą, solidną, nie boję się wyzwań, wręcz motywują mnie do większej pracy i wyciągania nowych wniosków i zdobywania kolejnej cennej wiedzy.

Dla klienta jestem przede wszystkim wsparciem, motywacją aby pokazać że się da.

Każdy trening to czas kiedy skupiamy się TYLKO i WYŁĄCZNIE na sobie, swoich celach, swoim ciele czy psychice, wiem z własnego doświadczenia, to jest czas który powinniśmy wykorzystać w 100% . Cel zależy tylko od Nas, a dzięki pracy, skupieniu i czasie jesteśmy w stanie go osiągnąć.

Mam nadzieje ze Nasza współpraca będzie owocna, chciałabym żeby zdobyte przeze mnie doświadczenie pomogło Ci w osiągnięciu upragnionych rezultatów a przy tym żebyś czuł się swobodnie w moim towarzystwie a z każdego wspólnego treningu wychodził z uśmiechem na twarzy.

Do zobaczenia!

Jeśli

Jesteś ciągle zmęczony, czujesz się ociężale, ciało odmawia Ci posłuszeństwa, masz ochotę na zmianę lub chcesz zrzucić parę kilogramów i odzyskać wiarę w siebie.

Daj sobie szansę!